KSW 48: Fenomen zmierza po pas? Ostatnia walka Francuza (WIDEO)

Sporty walki
KSW 48: Fenomen zmierza po pas? Ostatnia walka Francuza (WIDEO)
fot. KSW

Salahdine Parnasse (12-0, 1 KO, 4 SUB) już w najbliższą sobotę może sięgnąć po tymczasowy pas kategorii piórkowej. Na KSW 48 zmierzy się z Romanem Szymańskim (11-4, 1 KO, 3 SUB), który jako pierwszy spróbuje zatrzymać francuskiego zawodnika. Zobaczcie w załączonym materiale wideo ostatnią walkę Parnasse!

Salahdine Parnasse wszedł do organizacji KSW z wielkim przytupem. Reprezentant Francji od pierwszych kroków nie kalkulował i dostawał coraz większe wyzwania w organizacji KSW. Najpierw okazał się lepszy od Łukasza Rajewskiego, a przecież sprawdził jego umiejętności również w firmowej płaszczyźnie stójkowej i zrobił to wyśmienicie.
 
Organizacja sprawdziła także odporność na stres młodego zawodnika. W konfrontacji z dwoma byłymi mistrzami KSW spisał się doskonale. Francuz zdołał pokonał Artura Sowińskiego oraz Marcina Wrzoska. Jeśli występ przeciwko "Kornikowi" zrobił wrażenie na fanach MMA, to starcie z "Polskim Zombie" pokazało wielki potencjał niezwykle pogodnego Francuza.
 
Transmisja gali KSW 48 w najbliższą sobotę od godziny 19:00 w Polsacie Sport Fight oraz od 20:00 w Polsacie Sport oraz otwartym Polsacie!
 
Jak walczy Salahdine Parnasse? Zobaczcie ostatnią walkę w poniższym materiale wideo:
 

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze