Magazyn MLS: Transmisja na Polsatsport.pl

Piłka nożna
Magazyn MLS: Transmisja na Polsatsport.pl
fot. PAP

Wielkanocna kolejka w MLS była już ósmą serią gier za oceanem. W konferencji zachodniej od kilku kolejek panuje stagnacja, a prym wiodą drużyny z Los Angeles. Inaczej ma się sytuacja po wschodniej części Stanów Zjednoczonych, gdzie liga jest bardzo wyrównana. Liderem pozostało jednak DC United, mimo porażki z New York City. Szczegółowe podsumowanie weekendu w MLS na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Extra.

Hitem rozegranym w Wielki Piątek okazało się starcie Toronto FC - Minnesota. Mecz był istnym rollercoasterem i ostatecznie zakończył się wynikiem 4:3 dla gospodarzy. Kanadyjczycy za sprawą dubletów Pozuelo i Hamiltona, awansowali na pozycje wicelidera na wschodzie, zapobiec temu próbował Quintero jednak jego dwie bramki nie wystarczyły do zdobycia choćby oczka.

 

Wysoko wygrało też Los Angeles FC, które nie pozostawiło złudzeń drużynie Sounders Seattle. Do zwycięstwa zespołu z miasta aniołów poprowadził duet Carlos Vela (dwie bramki) i Mark Kaye (trzy asysty). Było to już siódme zwycięstwo w dziewiątym spotkaniu sezonu zasadniczego za oceanem. Poza pierwszą pozycją w tabeli, imponującym może być fakt, że drużyna Boba Bradleya strzela średnio trzy gole na mecz.

 

Drużyna reprezentanta Polski Przemysława Frankowskiego odniosła przekonywujące zwycięstwo na własnym boisku z Colorado Raptors. Na listę strzelców wpisał się między innymi Nemanja Nikolić. Byly gracz Legii Warszawa w tegorocznej kampanii zdobył już trzecią bramkę. Frankowski nie pojawił się na boisku, gdyż w dalszym ciągu zmaga się z kontuzją pachwiny.


Transmisja magazynu MLS na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Extra o 22:00.

 

WYNIKI I TABELA MLSMŻ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze