Piękna brazylijska siatkarka zemdlała podczas wywiadu (WIDEO)

Siatkówka
Piękna brazylijska siatkarka zemdlała podczas wywiadu (WIDEO)
fot. Instagram - Jacqueline Carvalho

Do szokującego zdarzenia doszło podczas meczu brazylijskiej Superligi. Jedna z największych gwiazd tamtejszej siatkówki Jacqueline Carvalho zemdlała w trakcie wywiadu.

W trakcie meczu Sesi Sao Paulo - EMS Taubate Funvic, w którym grał mąż Carvalho Murilo Endres, siatkarka udzielała wywiadu jednej z tamtejszych telewizji. Wydawała się być bardzo energiczna i uśmiechnięta. W pewnym momencie jej oczy zaczęły opadać i osunęła się na ziemię.

 

Służby medyczne bez chwili zastanowienia pośpieszyły jej na pomoc. Jako pierwszy interweniował lekarz zespołu Sesi Sao Paulo Sergio Xavier. Zajął się on siatkarską do momentu przyjazdu karetki pogotowia. Zdaniem lekarzy, powodem omdlenia był nagły spadek ciśnienia krwi wywołany ogromnym upałem panującym w hali.

 

Zespół z Sao Paulo pokonał rywali 3:0 (25:22, 25:22, 25:22). Murilo zachował się w pełni profesjonalnie i dograł mecz do końca.

 

Carvalho to dwukrotna mistrzyni olimpijska (2008, 2012). Ma w swojej kolekcji również m.in. trzy medale mistrzostw świata i siedem krążków Grand Prix.

 

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze