PlusLiga: ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Przed nami mecze decydujące o tym, kto zagra w wielkim finale PlusLigi. Trzecie starcie stoczą ONICO Warszawa i Jastrzębski Węgiel. Która z drużyn wieczorem będzie mogła cieszyć się z awansu? Relacja na żywo i wynik meczu ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel na Polsatsport.pl.

ONICO awans do półfinału zapewniło sobie dzięki drugiej lokacie po sezonie zasadniczym. Rywalizacja z Jastrzębskim Węglem nie zaczęła się jednak dla warszawian najlepiej. Ze składu wypadło dwóch najlepiej punktujących siatkarzy Bartosz Kurek i Barosz Kwolek.

 

Stołeczna drużyna musiała ratować się transferem medycznym przed drugim meczem. W miejsce Kwolka w składzie pojawił się Maciej Muzaj. Były siatkarz Trefla Gdańsk nie spędził jednak zbyt wiele czasu na boisku.

 

Jastrzębski Węgiel awansował do półfinału dzięki zwycięstwom nad mistrzem Polski PGE Skrą Bełchatów (3:2, 3:0). W drugim meczu półfinałowym podopieczni Roberto Santilliego zaskakująco gładko ulegli ONICO. Czy zdołają podnieść się i awansować do wielkiego finału?

 

Relacja na żywo i wynik meczu ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel od godziny 20:30 na Polsatsport.pl.

 

WYNIKI I TERMINARZ PLUSLIGI

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze