Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Już w środę Raków Częstochowa ma szansę zostać pierwszym zespołem, który awansował do LOTTO Ekstraklasy. Po wielkiej dominacji zespołu w tej kampanii Fortuna 1 Ligi stempel może udać się postawić w meczu z Podbeskidziem przed własną publicznością. Relacja i wynik na żywo z meczu Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała od godz. 17:30.

Raków mógł świętować awans już kilka dni temu, jednak nie został spełniony żaden z warunków niezbędnych do promocji. Nie udało się pokonać Bytovii (padł remis 2:2), a później zespół Marka Papszuna musiał liczyć na brak zwycięstwa Stali Mielec z Chojniczankką. "Stalówka" ostatecznie wygrała 4:2, więc otwarcie szampanów musiało zostać wstrzymane.
 
Być może do dzisiaj. Zespół z Częstochowy zagra przed swoją publicznością z Podbeskidziem, którego nie udało się pokonać w tym sezonie. Trzy ostatnie spotkania tych zespołów kończyły się podziałem punktów, a zwycięstwo w środowe popołudnie zapewni gospodarzom promocję do Ekstraklasy.
 
Zdajemy sobie sprawę z tego, że mamy handicap w postaci kilku spotkań, jednak chcemy przypieczętować awans jak najszybciej, a najlepiej już w meczu z Podbeskidziem. Tym bardziej, że trafia nam się okazja do tego, by wygrać przed własną publicznością - powiedział Maciej Domański.
 
Jak Raków spisze się na ostatniej prostej do awansu?
 
 
Relacja i wynik na żywo z meczu Raków - Podbeskidzie od godz. 17:30.
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie