LSK: Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka

W piątkowy wieczór kibiców siatkówki w żeńskim wydaniu czekają kolejne wielkie emocje związane z finałem Ligi Siatkówki Kobiet. W drugim meczu o złoty medal znowu będziemy świadkami znakomitej derbowej rywalizacji. Tym razem w roli gospodyń wystąpią zawodniczki Grot Budowlanych Łódź, które podejmą ŁKS Commercecon Łódź i postarają się doprowadzić do remisu w walce o mistrzostwo Polski.

Pierwszy mecz w centralnej Polsce rozgrzał kibiców do czerwoności. Działo się naprawdę wiele, a emocje determinował przede wszystkim przebieg tej konfrontacji. Pierwszego seta wygrały "przyjezdne", czyli siatkarki Budowlanych. Druga partia to odpowiedź ŁKS-u po ostrej wymianie na przewagi. W dwóch kolejnych partiach mieliśmy powtórkę tego samego scenariusza, więc o wszystkim musiał zadecydować tie-break. W nim przebieg rywalizacji był już jednostronny, a z cennego zwycięstwa mogły cieszyć się gospodynie.

 

Piątkowe spotkanie może przynieść zupełnie inne rozstrzygnięcie. W tak wyrównanej batalii, dodatkowo wewnątrz łódzkiej, przewidzieć możliwe scenariusze jest czymś niemożliwym. Oba zespoły uplasowały się w pierwszej czwórce sezonu zasadniczego LSK, ale będąc w cieniu Chemika Police oraz Developresu SkyRes Rzeszów. W półfinałach ujrzeliśmy jednak prawdziwy potencjał obu łódzkich ekip.

 

Warto przypomnieć, że w rundzie zasadniczej kibice dwukrotnie oglądali zacięte boje, w których za każdym razem lepsze były przyjezdne poszczególnych starć. W walce o złoto może jednak dojść do analogicznej sytuacji. Jedno jest pewne - emocje gwarantowane!

 

WYNIKI I TERMINARZ LSK

 

Transmisja meczu Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź o godz. 20:30 w Polsacie Sport.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie