Grembocki i Frankowski gośćmi Cafe Futbol

Piłka nożna
Grembocki i Frankowski gośćmi Cafe Futbol
fot. Polsat Sport

Przed finałowym spotkaniem Pucharu Polski w studiu Cafe Futbol nie mogło zabraknąć byłych piłkarzy zarówno Jagiellonii Białystok, jak i Lechii Gdańsk. W programie gościć będą Jacek Grembocki oraz Tomasz Frankowski. Cafe Futbol w niedzielę o godzinie 11.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W czwartek 2 maja wielki finał Pucharu Polski, w którym Lechia zmierzy się z Jagiellonią. Obie drużyny sięgały w historii po to trofeum raz. Klub z Gdańska wygrywał w 1983 roku, pokonując w finale Piasta Gliwice 2:1. Spotkanie dobrze pamięta Grembocki, który miał wtedy 18 lat. Później występował również w Górniku Zabrze. Z nim dwukrotnie zdobywał mistrzostwo Polski i raz puchar. Grał również w Niemczech.

"Jaga" na triumf w Pucharze Polski czeka dużo mniej, gdyż zaledwie 9 lat. Białostoczanie w 2010 roku pokonali 1:0 Pogoń Szczecin. W barwach Jagiellonii występował wtedy Frankowski. Przypomnijmy, że w trakcie długiej i owocnej kariery grał on również m.in. Elche, Wolverhampton czy też Wiśle Kraków, z którą pięciokrotnie zdobywał mistrzostwo Polski.

Cafe Futbol tematami będą również sprawy bieżące m.in. wyścig o mistrzostwo Polski. Nie zabraknie również ekspertów Polsatu Sport, Tomasza Hajty oraz Romana Kołtonia.

Prowadzący: Bożydar Iwanow
Gość: Jacek Grembocki, Tomasz Frankowski
Eksperci: Roman Kołtoń, Tomasz Hajto.

Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka na Polsatsport.pl od godziny 12.25

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze