Cafe Futbol: Czy Hajto złożył życzenia urodzinowe Paulecie?

Piłka nożna

Prowadzący Cafe Futbol, Bożydar Iwanow żegnając i dziękując gościom za wizytę w studio, zapytał Tomasza Hajtę, czy ten złożył życzenia urodzinowe Pedro Paulecie. Naszego ekspert ewidentnie to pytanie zaskoczyło, ale ostatecznie przez resztę osób zasiadających w studio zostało spuentowane śmiechem.

28 kwietnia legendarny portugalski napastnik świętuje swoje 46. urodziny. Pauleta w drużynie narodowej wystąpił w 88 meczach, w których strzelił 47 goli. Były gwiazdor PSG zapadł w pamięci Tomasza Hajty i polskich kibiców, po tym jak na mundialu w 2002 roku przeciwko Biało-Czerwonym strzelił hat-tricka.

 

Karierę snajper urodzony w Ponta Delgada zakończył w 2008 roku w barwach paryskiego klubu. Dla stołecznej ekipy rozegrał 211 meczów, w których strzelił 109 goli. Pauleta jest również legendą innego francuskiego klubu - Girondins Bordeaux. W zespole „Żyrondystów” w 129 występach zdobył aż 91 bramek.

 

- SMS został wysłany z życzeniami urodzinowymi do Portugalii? – zapytał żartobliwie byłego reprezentanta Polski, prowadzący Cafe Futbol redaktor Iwanow. 62-krotny reprezentant Biało-Czerwonych jednak nie zareagował i milczał...

 

TABELA I WYNIKI LIGI PORTUGALSKIEJ

 

 

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie