ANGLIA

Jan Bednarek (Southampton) – cały mecz z Bournemouth (3:3)
Bartosz Białkowski (Ipswich Town) – na ławce w meczu z Sheffield United (0:1)
Artur Boruc (Bournemouth) – cały mecz z Southampton (3:3)
Łukasz Fabiański (West Ham) – cały mecz z Tottenhamem Hotspur (1:0)
Kamil Grosicki (Hull City) – 60 minut w meczu z Swansea (2:2)
Paweł Wszołek (Queens Park Rangers) – na ławce w meczu z Nottingham (0:1)

Tomasz Kuszczak (Birmingham City) – poza kadrą w meczu z Wigan (1:1)
Paweł Olkowski (Bolton Wanderers) – mecz z Brentford przełożony ze względu na strajk piłkarzy
Mateusz Klich (Leeds) – cały mecz, gol i żółta kartka z Aston Villą (1:1)
Krystian Bielik (Charlton Athletic) – poza kadrą na mecz z Gillingham (0:2)

AZERBEJDŻAN

Jakub Rzeźniczak (Karabach Agdam) – poza kadrą na mecz z Zirą (3:0)

BELGIA

Jakub Piotrowski (KRC Genk) – na ławce w meczu z Gent (1:0)

BUŁGARIA

Jacek Góralski (Łudogorec Razgrad) – na ławce w meczu z Cherno More (1:2)
Jakub Świerczok (Łudogorec Razgrad) –cały mecz i żółta kartka z Cherno More (1:2)

CHINY

Adrian Mierzejewski (Chongqing Lifan) – cały mecz z Guangzhou Evergrande (0:1)

CHORWACJA

Damian Kądzior (Dinamo Zagrzeb) – 69 minut w meczu z Osijek (1:2)
Łukasz Zwoliński (HNK Gorica) - cały mecz i gol w meczu z HNK Hajduk (3:0)

DANIA

Kamil Wilczek (Broendby IF) – cały mecz i nietrafiony rzut karny z Esbjerg (0:1)
Rafał Kurzawa (FC Midtjylland) – mecz w poniedziałek
Kamil Grabara (Aarhus GF) – cały mecz z Horsens (3:1)

FRANCJA

Kamil Glik (AS Monaco) – mecz w środę 1.05
Igor Lewczuk (Bordeaux) – kontuzjowany, poza kadrą z Lyonem (2:3)

GRECJA

Karol Świderski (PAOK Saloniki) – najbliższy mecz 5.05
Dawid Kort (Atromitos Ateny) – najbliższy mecz 5.05


HOLANDIA

Filip Bednarek (sc Heerenveen) – następny mecz 12.05
Karol Niemczycki (NAC Breda) – następny mecz 12.05

MOŁDAWIA

Jarosław Jach (Sheriff Tyraspol) – następny mecz 3.05

NIEMCY

 

Rafał Gikiewicz (Union Berlin) – cały mecz z Hamburgerem SV (2:0)
Marcin Kamiński (Fortuna Dusseldorf) – na ławce w meczu z Werderem Brema (4:1)
Dawid Kownacki (Fortuna Dusseldorf) – 38 minut w meczu z Werderem Brema (4:1)
Robert Lewandowski (Bayern Monachium) – cały mecz z Nurnberg (1:1)
Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund) – poza kadrą w meczu z Schalke (2:4)
Waldemar Sobota (St. Pauli) – poza kadrą w meczu z Regensburg (4:3)
Adam Matuszczyk (KFC Uerdingen 05) – poza kadra w meczu z Aalen (4:2)

ROSJA

Maciej Rybus (Lokomotiw Moskwa) – cały mecz z Jenisej (2:1)
Grzegorz Krychowiak (Lokomotiw Moskwa) – cały mecz z Jenisej (2:1)
Damian Szymański (Achmat Grozny) – cały mecz z Dynamem Moskwa (0:0)

STANY ZJEDNOCZONE

Przemysław Frankowski (Chicago Fire) – 15 minut z New York City
Kacper Przybyłko (Philadelphia Union) – cały mecz i gol w meczu z Vancouver Whitecaps (1:1)
Przemysław Tytoń (FC Cincinnati) – cały mecz z New York RB (0:1)

TURCJA

Michał Pazdan (MKE Ankaragucu) – cały mecz z Besiktasem (1:4)
Jakub Kosecki (Adana Demirspor) – poza kadrą w meczu z Bolusporem (4:1)
Adam Stachowiak (Denizlispor) – cały mecz z Balikesirsporem (0:0)

 

UKRAINA

Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów) – 74 minuty, czerwona kartka z FK Lwów (1:0)

WŁOCHY

Bartosz Bereszyński (Sampdoria Genua) – cały mecz na ławce z Lazio (1:2)
Karol Linetty (Sampdoria Genua) – 45 minut z Lazio (1:2)
Arkadiusz Reca (Atalanta) – mecz w poniedziałek 29.04
Thiago Cionek (SPAL 2013) – zawieszony w meczu z Empoli (4:2)
Paweł Jaroszyński (Chievo Werona) – poza kadrą na mecz z Parmą (1:1)
Mariusz Stępiński (Chievo Werona) – 63 minuty z Parmą (1:1)
Krzysztof Piątek (AC Milan) – 28 minut z Torino (0:2)
Łukasz Teodorczyk (Udinese) – mecz w poniedziałek 29.04
Wojciech Szczęsny (Juventus) – cały mecz z Interem (1:1)
Łukasz Skorupski (Bologna FC) – cały mecz z Empoli (3:1)
Arkadiusz Milik (Napoli) – 78 minut i asysta w meczu z Frosinone (2:0)
Piotr Zieliński (Napoli) – cały mecz z Frosinone (2:0)
Bartosz Salamon (Frosinone) – kontuzjowany, poza kadrą z Napoli (0:2)
Bartłomiej Drągowski (Empoli) – cały mecz z Bologną (1:3)
Michał Marcjanik (Carpi FC 1909) – poza kadrą na mecz z Salernitaną (2:5)
Tomasz Kupisz (Livorno) – 19 minut w meczu z Palermo (2:2)
Przemysław Szymiński (Palermo) – 13 minut z Livorno (2:2)
Radosław Murawski (Palermo) – cały mecz z Livorno (2:2)
Paweł Dawidowicz (Hellas Werona) – cały mecz z Pescarą (1:1)