LSK: Chemik Police - Developres Skyres Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport

W poniedziałek w trzecim meczu o brązowy medal mistrzostw Polski zmierzy się Chemik Police z Developresem Skyres Rzeszów. Po dwóch meczach mamy remisowy stan rywalizacji. W pierwszym pojedynku rozgrywanym w Policach, pewnie wygrały przyjezdne 3:0. W rewanżu na Podpromiu lepszy był Chemik, jednak wygrał dopiero po piątym secie. Transmisja Chemik Police - Developres Skyres Rzeszów w Polsat Sport.

Aktualny mistrz Polski nie dowierzał, że jego hegemonia została przerwana już w półfinale. Na pierwszy mecz zawodniczki z okolic Szczecina wyszły nieskoncentrowane, co wykorzystały rzeszowianki wygrywając 3:0 (do 19, 20 i 21). W drugim meczu Chemik wypadł już lepiej i po pięciosetowym boju pokonał biało-czerwone.

Rzeszowianki przybite porażką z rewelacją ŁKS Commercecon i zdołowane zwolnieniem trenera Micelliego nie wierzyły w pomyślne zakończenie sezonu. Katarzyna Zaroślińska-Król w jednym z wywiadów mówiła nawet, że nad nimi krąży fatum. Drugi sezon z rzędu drużyna z Podkarpacia zakończyła fazę zasadniczą na drugim miejscu, a sezon może zakończyć tuż za podium. Rok temu ich pogromczyniami też był ŁKS.

Przed trzecim meczem nasuwa się kilka pytań. Czy Chemik osłodzi sobie najgorszy od pięciu lat sezon medalem, czy jednak Rzeszów przełamie fatum i stanie na podium? Odpowiedź najwcześniej poznamy w czwartek, jednak w poniedziałkowy wieczór któraś z drużyn może znacząco przybliżyć się do swojego celu.

Transmisja meczu Chemik Police - Developres Skyres Rzeszów o godzinie 18:00 w Polsacie Sport.