22-letniemu skrzydłowemu pochodzącemu z Sao Paulo, futbolówkę wyłożył jak na tacy Dusan Tadić. Neres oddał strzał wewnętrzną częścią stopy, ale w tej sytuacji szczęście było po stronie londyńczyków. Lloris nie miałby żadnych szans na skuteczną interwencję. Bramkarz "Kogutów" odprowadził piłkę jedynie wzrokiem.

 

Wychowanek FC Sao Paulo błyszczy w barwach Ajaksu. W Lidze Mistrzów rozegrał 11 spotkań, w których strzelił 2 gole oraz zaliczył taką samą liczbę asyst. Z kolei w całym sezonie zanotował 49 występów i zdobył 12 bramek. Ponadto zapisał na swoim koncie 15 asyst. Bez wątpienia jest to jeden z najważniejszych graczy w zespole Erika ten Haga.

 

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.