Kaczmarek: Przepraszam za moje zachowanie

Siatkówka

– Ja przeprosiłem wszystkich za moje zachowanie, ale jeśli ktoś jeszcze czuje się pokrzywdzony, to najmocniej przepraszam – powiedział Łukasz Kaczmarek. Siatkarz ZAKSY odniósł się do pierwszego meczu finału PlusLigi, w którym otrzymał czerwoną kartkę, za nerwową reakcję w końcówce tie-breaka.

– Swojej postawy nie będę oceniał, bo od takiej oceny jest sztab szkoleniowy. Bardzo cieszymy się z tego zwycięstwa. Zagraliśmy bardzo fajnie jako drużyna, bardzo mądrze, bardzo cierpliwie z bardzo dobrą drużyną, jaką jest ONICO. Nie ma co ukrywać, że bardzo ciężko gra się z tą drużyną, zwłaszcza na ich terenie. Cała hala dopingowała ich bardzo mocno. Drużyna z Warszawy ma wielkie ogniwa na skrzydłach, bardzo dobry blok i zagrywkę. Trzeba z nimi grać cierpliwie i to nam się dziś udało. Zagraliśmy fajnie na zagrywce, odrzuciliśmy ich od siatki. Gdy oni kopali zagrywką, my graliśmy mądrze na wysokiej piłce. Myślę, że to był klucz do zwycięstwa – stwierdził atakujący ZAKSY po drugim meczu finału.

 

Siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle w drugim meczu finałowym PlusLigi pokonali na wyjeździe ONICO Warszawa 3:0 i w rywalizacji do trzech zwycięstw prowadzą 2–0.

 

WYNIKI I TERMINARZ PLUSLIGI

Bożena Pieczko, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze