Kurek przed drugim meczem finału PlusLigi: Walczymy razem!

Siatkówka
Kurek przed drugim meczem finału PlusLigi: Walczymy razem!
fot. Cyfrasport

Kontuzja wyeliminowała Bartosza Kurka z gry w najważniejszych meczach sezonu. Czołowy polski siatkarz kibicuje swym kolegom z ONICO Warszawa, którzy rywalizują w wielkim finale PlusLigi z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

– Mimo że dziś nie będzie mnie na boisku, będę na Torwarze, będę na biało i będę trzymał kciuki za naszą drużynę. Wy również, walczymy razem! – powiedział Kurek w materiale wideo nagranym przez klub.

Kontuzja kręgosłupa, której Kurek doznał tuż przed rozpoczęciem półfinałów, wyeliminowała go z najważniejszych meczów sezonu. Zawodnik ONICO i reprezentacji Polski musiał przejść operację i dopiero za około trzy miesiące będzie mógł wrócić do normalnych treningów.

Siatkarze ONICO Warszawa przegrali pierwsze finałowe spotkanie z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle 2:3 w kontrowersyjnych okolicznościach. Rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw, a konfrontacja numer dwa zostanie rozegrana na Torwarze. Transmisja meczu ONICO Warszawa – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w Polsacie Sport w środę 1 maja od godziny 20.30.

 

WYNIKI I TERMINARZ PLUSLIGI

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze