Liverpool stracił szansę na awans po tym pudle? Fatalna wpadka Salaha (WIDEO)

Mohamed Salah mógł poprawić sytuację Liverpoolu przed rewanżowym meczem z Barceloną w 1/2 finału Ligi Mistrzów. Egipcjanin z najbliższej odległości trafił jednak w słupek.

Piłkarze Liverpoolu nie rozgrywali najgorszego spotkania. Choć do przerwy przegrywali 0:1, to w drugiej połowie długimi momentami przebywali na połowie Barcelony. Stworzyli kilka sytuacji, ale Marc-Andre ter Stegen był tego dnia nie do pokonania. Później dwa gole strzelił Lionel Messi, a sytuacja "The Reds" stała się fatalna.

Mogła się nieco poprawić chwilę po kosmicznym trafieniu Argentyńczyka z rzutu wolnego. Goście od razu po rozpoczęciu gry od środka boiska przetransportowali piłkę pod bramkę "Blaugrany", tworząc najlepszą okazję w tym meczu. Najpierw strzelał Roberto Firmino, ale piłkę z linii bramkowej wybił Ivan Rakitic. Szansę do dobitki miał Salah, lecz z najbliższej odległości trafił tylko w słupek. Gwiazdor Liverpoolu uderzał prawą nogę, która nie należy do jego najmocniejszych broni...

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.