- "For fin llego. La gran noche" - "Wreszcie nadszedł ten dzień. Wielka noc". Taki tytuł na pierwszej stronie zamieścił kataloński Sport. Wewnątrz zamieszczono tekst zatytułowany: "Witajcie w świątyni Boga". Tym "bogiem" ma być oczywiście gracz Barcelony Leo Messi. Dalej dziennikarze zastanawiają się, w jakim zestawieniu zagra środek pola gości z Liverpoolu.

 

"Mundo Deportivo" podkreśla, że dla Barcelony starcia z angielską ekipą to nie półfinał, a finał. Przewiduje bowiem, że spotkania z ekipą Jurgena Kloppa będą dużo trudniejsze, niż ewentualny finał na stadionie Atletico w Madrycie.

 

"As" na pierwszej stronie pisze... o zmianach personalnych w Realu Madryt, zastanawiając się, czy Eriksen trafi do stołecznego zespołu.

 

W innych madryckich dziennikach o meczu Barcelony z Liverpoolem też pisze się na dalszych stronach, ale nie ma co ukrywać, tym starciem żyje cała piłkarska Europa.

 

Transmisja meczu FC Barcelona - Liverpool FC w Polsacie Sport Premium 1 od godziny 20:50. Studio Ligi Mistrzów od 18:00.

 

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.