Niesamowity gol rozstrzygnął finał Pucharu Tymbarku w ostatniej minucie (WIDEO)

W finale turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" w kategorii chłopców do lat 12 zobaczyliśmy kapitalny mecz drużyn z województw lubuskiego i mazowieckiego. Ostatecznie wygrali przedstawiciele Kostrzyna nad Odrą, którzy triumfowali po niesamowitym golu Alana Krysińskiego z ostatniej minuty!

Sytuacja w finale chłopców U-12 zmieniała się jak w kalejdoskopie. Piłkarze ze szkoły podstawowej w Kostrzynie nad Odrą prowadzili już 2:0, ale błąd ich bramkarza sprawił, że do przerwy mieli tylko jednobramkową przewagę. W drugiej połowie zawodnicy z województwa mazowieckiego wyrównali i wydawało się, że dojdzie do rzutów karnych.

W dwudziestej - ostatniej minucie gry sprawy w swoje ręce albo i nogi wziął jednak Alan Krysiński. Młody piłkarz z Kostrzyna nad Odrą uderzył nie do obrony z rzutu wolnego, trafiając w samo okienko! - To była najlepsza puenta całego turnieju - powiedział o strzale komentujący mecz Mateusz Borek. Chwilę później była już radość zawodników z lubuskiego, którzy wygrali finał 3:2.

Kapitalny gol w załączonym materiale wideo.