Nice 1. Liga Żużlowa: Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Transmisja w Polsacie Sport

Żużel
Nice 1. Liga Żużlowa: Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

W ramach rozgrywek Nice 1. Ligi Żużlowej Zdunek Wybrzeże Gdańsk podejmie na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego Arged Malesa TŻ Ostrovię Ostrów Wielkopolski. Transmisja meczu Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski w Polsacie Sport o godzinie 14:45.

Liderująca w rozgrywkach Arged Malesa TŻ Ostrovia przystąpi do tego spotkania bez Aleksandra Loktaeva. Ukrainiec zanotował upadek podczas Otwartych Indywidualnych Mistrzostw Ukrainy. Później co prawda wystąpił w meczu z Lokomotivem Daugavpils, ale przejechał tylko trzy wyścigi i wycofał się z dalszej rywalizacji. Jego miejsce zajmie Australijczyk Sam Masters.

 

Goście w tym sezonie wygrali trzy spotkania, a przegrali tylko jedno. Dzięki temu są liderami Nice 1. Ligi z sześcioma punktami na koncie. W ostatniej serii spotkań pokonali Lokomotiv 50:40. Z kolei Zdunek Wybrzeże Gdańsk legitymuje się bilansem jednego zwycięstwa i dwóch porażek, a w tabeli zajmuje piątą lokatę. 


W składzie Arged Malesi TŻ Ostrovii na to spotkanie znalazł się Renat Gafurow. Rosjanin w przeszłości przez 10 lat był zawodnikiem Wybrzeża i pełnił rolę kapitana drużyny.

 

Awizowane składy:

 

Arged Malesa TŻ Ostrovia:


1. Tomasz Gapiński
2. Renat Gafurow
3. Nicolai Klindt
4. Sam Masters
5. Grzegorz Walasek
6. Kamil Nowacki
7. Marcin Kościelski

Zdunek Wybrzeże Gdańsk:


9. Krystian Pieszczek
10. Jacob Thorssell
11. Adrian Cyfer
12. Mikkel Bech
13. Kacper Gomólski
14. Karol Żupiński

 

Transmisja meczu Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski w Polsacie Sport.

BS, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze