Rozstrzygnięcie wtorkowego starcia półfinałowego było nie do przewidzenia. Liverpool mimo wyraźnej porażki 0:3 w pierwszym meczu i braku dwóch podstawowych zawodników zdołali odwrócić losy rywalizacji i awansować do wielkiego finału Ligi Mistrzów.

 

Nie tylko gra podopiecznych Jurgena Kloppa zachwyciła. Wielkie wrażenie na oglądających to spotkanie wywarła również publiczność na Anfield. "Futbol jest piękny, naprawdę" - napisał reprezentant Polski Karol Linetty. "Halo Ziemia. Ja odleciałem" - napisał komentator Polsatu Sport Tomasz Smokowski.

 

Gratulacje na ręce angielskiego klubu złożyły również zespoły z innych lig, m.in. SSC Napoli Piotra Zielińskiego i Arkadiusza Milika. 

 

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.