Reprezentant Australii zostaje w Asseco Resovii Rzeszów

Siatkówka
Reprezentant Australii zostaje w Asseco Resovii Rzeszów
fot. Cyfrasport

Luke Perry nigdzie się nie wybiera. Australijski libero postanowił przedłużyć kontrakt z Asseco Resovią Rzeszów, o czym klub poinformował na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Perry, który występuje w Asseco Resovii od 2018 roku, podpisał roczną umowę. Jak podkreślił, doskonale czuje się w Rzeszowie.

 

- Jestem bardzo szczęśliwy, że będę częścią Asseco Resovii w sezonie 2019/2020. Przez ostatnie kilka miesięcy miałem okazję poznać Rzeszów i cieszę się, że tu zostaję. Po rozczarowującym dla nas sezonie, ale jednocześnie bardzo ciekawym, który był dla nas wszystkich lekcją pokory liczę, że kolejny będzie dużo lepszy. Mam nadzieję, że każdy z nas wiele się nauczył w trakcie tych kilku miesięcy i możemy wspólnie stworzyć coś wyjątkowego (...) - powiedział Perry.

 

- Bardzo się cieszę, że Perry w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy Asseco Resovii. Mimo młodego jest niezwykle doświadczonym zawodnikiem, który od lat stanowi o defensywie reprezentacji Australii. W poprzednim sezonie mogliśmy zobaczyć część jego umiejętności i wierzę, że w kolejnym roku rozwinie swoje skrzydła i zaprezentuje nam całość swojego talentu. Niewątpliwym atutem młodego libero jest jego australijski charakter i nieustępliwość. Mam nadzieję, że w kolejnym sezonie da zespołowi jeszcze więcej i będzie mocnym punktem Asseco Resovii - zauważył prezes klubu Krzysztof Ignaczak.

 

W poprzednim sezonie Australijczyk rozegrał 22 mecze. O miejsce w składzie rywalizował z Mateuszem Masłowskim, który pożegnał się już z Rzeszowem.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze