Gregorowicz siatkarzem GKS Katowice

Siatkówka
Gregorowicz siatkarzem GKS Katowice
fot. Cyfrasport

Szymon Gregorowicz dołączył do drużyny GKS Katowice. 25-letni libero przez dwa ostatnie sezony był siatkarzem MKS Będzin.

Gregorowicz pochodzi ze Świebodzina, a swoją przygodę z siatkówką rozpoczynał w pobliskim Międzyrzeczu. Następnie przeniósł się do Warszawy, gdzie reprezentował barwy MOS Wola oraz zadebiutował w rozgrywkach Młodej Ligi w AZS Politechnice Warszawskiej. Po opuszczeniu stolicy trafił do Będzina, gdzie rozegrał kolejny sezon Młodej Ligi będąc wyróżniającym się zawodnikiem na pozycji libero. Przez ostatnie dwa sezony był już zawodnikiem seniorskiej drużyny MKS Będzin.
 
 
W kolejnym sezonie Gregorowicz będzie reprezentował barwy GKS Katowice.
 
– To bardzo ambitny i pracowity zawodnik, który w naszym klubie będzie mógł podnosić swoje umiejętności i z pewnością pokaże się z jak najlepszej strony. To siatkarz, który wpisuje się w zespół i cieszymy, się, że dołącza do naszego klubu – powiedział dyrektor sekcji siatkówki GKS Katowice Dariusz Łyczko.
 
Gregorowicz po podpisaniu umowy udzielił wywiadu GieKSa TV:
 

 
Przypominamy, że wcześniej kontrakt z GKS Katowice podpisali: rozgrywający Jan Firlej, atakujący Wiktor Musiał i Jakub Jarosz oraz przyjmujący Adrian Buchowski. Umowy z klubem przedłużyli Emanuel Kohut i Maciej Fijałek. W sezonie PlusLigi 2019/20 drużynę poprowadzi trener Dariusz Daszkiewicz.
RM, GKS Katowice

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze