PlusLiga: Poznaliśmy nazwisko następcy trenera Bednaruka

Siatkówka
PlusLiga: Poznaliśmy nazwisko następcy trenera Bednaruka
fot. Cyfrasport

Poznaliśmy nazwisko nowego trenera siatkarzy Chemika Bydgoszcz. Następcą Jakuba Bednaruka został jego były asystent Przemysław Michalczyk.

Siatkarze Chemika zajęli dwunaste miejsce w sezonie 2018/19 w PlusLidze. W bydgoskim zespole dojdzie przed nowymi rozgrywkami do wielu zmian w składzie. 
 
– Mam pełne wsparcie i zaufanie ze strony klubu. Za nami, jak i przed nami jeszcze wiele rozmów, ale cieszę się, że możemy decydować o tym, jak będzie wyglądała drużyna, sztab na zasadzie współpracy – powiedział trener Michalczyk.
 
– Przed nami nowy sezon, w którym zagra w zasadzie kompletnie nowy zespół, zbudowany z innych zawodników. Do kwestii celów, jakie sobie wyznaczymy, wrócimy we właściwym momencie, na razie jest na to zdecydowanie zbyt wcześnie. Lubimy stopniować napięcie (śmiech). Jedyne, co mogę powiedzieć na ten moment, to zapewnienie, że damy z siebie wszystko i sprawimy, że emocji w tych nadchodzących rozgrywkach nie zabraknie – dodał nowy szkoleniowiec Chemika.
 
 
Przemysław Michalczyk (rocznik 1973) to były polski siatkarz, reprezentant Polski (1999–2004, uczestnik ME 2001). Pracował m.in. w BBTS Bielsko-Biała,  AZS Politechnice Warszawskiej, Espadonie Szczecin, KPS Siedlce i Victorii Wałbrzych. Od sezonu 2017/18 był asystentem Jakuba Bednaruka w klubie z Bydgoszczy.
RM, Polsat Sport, luczniczkabydgoszcz.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze