Mistrzostwa Polski juniorek w Kętrzynie pozwoliły wyłonić najlepsze zawodniczki z którymi trener Kawka zdecydował się pracować w najbliższym sezonie. Dla młodych, polskich siatkarek imprezą docelową są mistrzostwa świata U–20, które odbędą się w dniach 12–21 lipca w Meksyku. Zgrupowanie w Szczyrku rozpocznie się 13 maja.
 
Skład reprezentacji juniorek na sezon 2019:
 
Oliwia BAŁUK – SPS Volley Piła, przyjmująca
Weronika CENTKA – Budowlani Łódź, środkowa
Martyna CZYRNIAŃSKA – MKS Proszowice, przyjmująca
Paulina DAMASKE – SPS Volley Piła, przyjmująca
Karolina GARSTKA – Budowlani Łódź, libero
Zuzanna GÓRECKA – LTS Legionovia Legionowo, przyjmująca
Aleksandra GRYKA – LTS Legionovia Legionowo, środkowa
Monika JAGŁA – KS Pałac Bydgoszcz, libero
Klaudia LASKOWSKA – SPS Volley Piła, środkowa
Julia MAZUR – SPS Volley Piła, libero
Julia ORZOŁ – LTS Legionvia Legionowo, atakująca
Julita PIASECKA – MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki, przyjmująca
Adrianna RYBAK – SPS Volley Piła, środkowa
Magdalena STYSIAK – Budowlani Łódź, atakująca
Zofia SZCZOTKIEWICZ – SPS Volley Piła, rozgrywająca
Julia SZCZUROWSKA – Volley Wrocław, atakująca
Weronika SZLAGOWSKA – KS Pałac Bydgoszcz, przyjmująca
Paulina ZABOROWSKA – LTS Legionovia Legionowo, rozgrywająca
 
Zawodniczki rezerwowe:
 
Julia CIEJKA – LTS Legionovia Legionowo, libero
Martyna GORZKIEWICZ – UKS Szóstka Mielec, rozgrywająca
Rozalia HNATYSZYN – Budowlani Łódź, przyjmująca
Zuzanna KULIGOWSKA – KS Pałac Bydgoszcz, przyjmująca
Natalia LIJEWSKA – KS Pałac Bydgoszcz, przyjmująca
Martyna ŁAZOWSKA - MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki, rozgrywająca
Gabriela MAKAROWSKA – SPS Volley Piła, rozgrywająca           .            
Paulina REITER - KS Pałac Bydgoszcz, atakująca
Aleksandra ROJECKA - LTS Legionovia Legionowo, środkowa
Michalina ROLA - Budowlani Łódź, przyjmująca
Sonia STEFANIK - UKS Atena Warszawa, środkowa
Zuzanna SZPERLAK – SPS Volley Piła, przyjmująca
 
Sztab szkoleniowy:
 
Waldemar Kawka – I trener
Ireneusz Waleczek – asystent trenera
Karol Subocz – fizjoterapeuta
Maciej Bartodziejski – asystent trenera
Łukasz Zarębkiewicz – trener przygotowania fizycznego
Piotr Olenderek – asystent trenera
Kacper Duda – asystent trenera
Michał Gaca – lekarz
Przemysław Kawka – asystent trenera
Dariusz Urbański – asystent trenera.