Czy starcie w Walencji było trudniejsze od tego w Londynie?

 

Jestem dumny ze swoich piłkarzy. Kibice też nie zawiedli, W Walencji było ich około trzy tysiące. Całą rywalizacje wygraliśmy w przekonujący sposób, wykorzystaliśmy dobre momenty i przedłużyliśmy szansę na awans do przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów. Czeka nas na pewno trudne zadanie, ale wierze, że w finale Ligi Europy zdołamy pokonać lokalnego rywala i zrobimy ostatni krok.

 

Co Pan może powiedzieć o swoim duecie napastników? W sumie strzelili siedem goli w tym dwumeczu.

 

Musimy grać tak, by umożliwić im zdobywanie bramek. Robiliśmy to dzisiaj, jestem bardzo zadowolony ze skuteczności Aubameyanga i Laccazeta. Moja drużyna utrzymywała się długo przy piłce i skutecznie potrafiła im dograć, za co należą się brawa. Obaj mają wielkie umiejętności.

 

WYNIKI I TERMINARZ LIGI EUROPY

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.