Energa MKS Kalisz przedłużyła umowę z rozgrywającą

Siatkówka
Energa MKS Kalisz przedłużyła umowę z rozgrywającą
fot. Cyfrasport

Katarzyna Wawrzyniak przedłużyła umowę z Energa MKS Kalisz. 29-letnia siatkarka w nowym sezonie również będzie więc odpowiadała za rozegranie zespołu prowadzonego przez Jacka Pasińskiego.

Wawrzyniak to mistrzyni pierwszej ligi z ekipą MKS (2018), ale poprzedni sezon rozpoczęła w barwach Wisły Warszawa. Do Kalisza wróciła jednak na początku stycznia i dołożyła cegiełkę do utrzymania drużyny w Lidze Siatkówki Kobiet.
 
Rozgrywająca jest pierwszą zawodniczką, z którą Energa MKS przedłużyła umowę. Klub z Kalisza pozyskał natomiast w ostatnich dniach dwie nowe zawodniczki, są to:
 
Adrianna Rybak – 18-letnia środkowa; pochodzi z Gdańska, a ostatnio związana była z SPS Volley Piła, z którym w tym roku wywalczyła srebrny medal mistrzostw Polski juniorek.
W ostatnim sezonie - jako uczennica SMS PZPS Szczyrk - występowała ponadto w pierwszoligowych rozgrywkach. Jest też reprezentantką Polski juniorek.
 
Zuzanna Szperlak – niespełna 19-letnia przyjmująca; wychowanka UKS Libero Wałcz, z którego przeniosła się do SMS-u Police. Od roku występowała w SPS Volley Piła. Z tym ostatnim zespołem sięgnęła kilka tygodni temu po wicemistrzostwo Polski juniorek.
RM, mks-kalisz.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie