Tegoroczna edycja Ligi Mistrzów jest z pewnością jedną z najbardziej emocjonujących. Kwintesencją były rywalizacje półfinałowe pełne zwrotów akcji. Najpierw Liverpool dokonał niemożliwego eliminując Barcelonę mimo porażki 0:3 w pierwszym meczu. Potem Tottenham odrobił trzybramkową stratę i dzięki bramce w ostatniej minucie doliczonego czasu gry zameldował się w wielkim finale.

 

Oba te wydarzenia zdominowały pierwsze okładki angielskich gazet. "InCRYdible" - można było przeczytać w dzienniku The Sun. Autorzy nawiązali w ten sposób do wielkiego wzruszenia trenera Pochettino.

 

The Guardian napisał, że "niemożliwe jest żyć bez emocji, które przynosi nam futbol". Opisana jest również historia Alexandra-Arnolda z Liverpoolu. Zdaniem dziennikarzy zwycięstwo "The Reds" w Lidze Mistrzów może rozpocząć złotą erę dla tego klubu.

 

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.