Liga Europy: Chelsea - Eintracht Frankfurt. Relacja i wynik na żywo

Chelsea znajduje się o krok od finału Ligi Europy. Po remisie 1:1 przywiezionym z Frankfurtu nikt na Stamford Bridge nie wyobraża sobie, że "The Blues" pożegnają się z rozgrywkami. Eintracht liczy jednak na sprawienie niespodzianki. Relacja i wynik na żywo z meczu Chelsea - Eintracht na Polsatsport.pl.

Niemcy to rewelacja tych rozgrywek, która jednak złapała zadyszkę. W pierwszym spotkaniu z Chelsea gra Eintrachtu wyglądała nieźle przez kilkanaście minut, co wystarczyło na piękne trafienie Luki Jovica. Od tego momentu znacznie lepiej prezentowali się goście, którzy rozkręcali się z każdą minutą. Jeszcze przed przerwą wyrównał Pedro Rodriguez, a w drugiej połowie "The Blues" mieli jeszcze mnóstwo okazji do zdobycia zwycięskiej bramki.

To się nie udało, ale i tak Chelsea wywalczyła korzystny rezultat. To właśnie Anglicy będą zdecydowanymi faworytami rewanżu. O ich przygotowanie mentalne nie ma co się martwić, gdyż w niedzielę zapewnili sobie udział w przyszłej edycji Ligi Mistrzów. Teraz mogą więc skupić się tylko na meczach w europejskich pucharach.

Czwartkowy mecz może być ostatnim dla Edena Hazarda w niebieskiej koszulce. Belg reprezentuje barwy Chelsea od 2012 roku i praktycznie od pierwszego do ostatniego dnia w klubie był jego najlepszym zawodnikiem. Od dłuższego czasu interesuje się nim Real Madryt, a żaden z fanów "The Blues" na pewno nie będzie miał za złe Hazardowi, jeśli ten odejdzie z zespołu. Niektórzy jednak łudzą się, że Liga Mistrzów przekona go do pozostania w Londynie.

Chelsea jest faworytem, ale czy Eintracht nie ma żadnych szans? Dyspozycja graczy Adiego Huttera jest w ostatnim czasie przeciętna, a porażka z Bayerem Leverkusen 1:6 była dość szokująca. Kibice z Frankfurtu mogą jednak mieć kilka powodów do zadowolenia. Do składu wróci zawieszony wcześniej Ante Rebic, a na ławce może pojawić się Sebastian Haller.

Składy:

Chelsea: Kepa - Azpilicueta, Christensen, Luiz, Emerson - Kovacic, Jorginho, Loftus-Cheek - Willian, Giroud, Hazard.

Eintracht: Trapp - Da Costa, Abraham, Hinteregger, Falette - Hasebe, Rode - Rebic, Gacinovic, Kostic - Jovic.

Transmisja meczu Chelsea FC - Eintracht Frankfurt od godziny 20:50 w Polsacie Sport Premium 1.

WYNIKI I TERMINARZ LIGI EUROPY

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.