Łukasik i Szymura gośćmi magazynu #7strefa

Siatkówka
Łukasik i Szymura gośćmi magazynu #7strefa
fot. Polsat Sport

Za nami sezon, jakiego dawno nie mieliśmy. Kontrowersje i zaskoczenia w PlusLidze, detronizacja Chemika Police w Lidze Siatkówki Kobiet, eksplozja talentu nowych siatkarzy i siatkarek. Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Sezon 2018/19 w PlusLidze był inny niż wcześniejsze. Zaskoczył nas nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Klęski wielkich marek, jak Asseco Resovia Rzeszów czy PGE Skra Bełchatów, dały szansę zabłysnąć innym ekipom. W maksymalnym stopniu wykorzystały to dwa zespoły Aluron Virtu Warta Zawiercie i Cerrad Czarni Radom.

 

Kontrowersji nie brakowało też na finiszu rozgrywek. W starciu finałowym rywalizowały ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i ONICO Warszawa będące absolutną rewelacją sezonu. Warszawianie osiągnęli historyczny wynik zdobywając wicemistrzostwo Polski.

 

W przyszłym sezonie do elitarnego grona PlusLigi dołączy MKS Ślepsk Suwałki, który wywalczył awans z zaplecza o zwycięstwie nad Stalą Nysa. W przyszłorocznych rozgrywkach drużynę poprowadzi dobrze znany siatkarskim kibicom Andrzej Kowal.

 

Cały sezon 2018/19 podsumują Krzysztof Wanio i jego goście:

- Piotr Łukasik, przyjmujący ONICO Warszawa
- Rafał Szymura, przyjmujący ZAKSY Kędzierzyn-Koźle
- Wojciech Winnik, prezes MKS Ślepsk Suwałki

Ryszard Czarnecki, wiceprezes PZPS
 

Magazyn #7strefa od godziny 20:30 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze