Pochettino: Lucas to nasz superbohater!

- To nasz superbohater - tak trener Tottenham Hotspur Mauricio Pochettino podsumował występ Lucasa Moury, który skompletował hat-tricka w rewanżowym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów z Ajaksem Amsterdam (3:2).

Bożydar Iwanow: Co się z wami stało w drugiej połowie?

Mauricio Pochettino: Wynik po pierwszej połowie nie był do końca sprawiedliwy. Ajax strzelił gola po rzucie rożnym i to zmieniło obraz gry. Po stracie drugiej bramki było naprawdę ciężko. W drugiej połowie naprawiliśmy kilka błędów i postanowiliśmy się nie poddawać. Trzeba było spróbować. Po pierwszym golu wróciliśmy do gry, drugi przywrócił nam życie. A to jak finiszowaliśmy, to było coś wyjątkowego.

Co wydarzyło się w przerwie w szatni?

Wprowadziliśmy kolejnego napastnika, czyli Fernando Llorente. Szukaliśmy innego sposobu gry i go znaleźliśmy. (...) Jestem bardzo szczęśliwy i teraz czas na radość.

Lucas Moura był niesamowity.

To nasz superbohater!

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.