Do 55. minuty Ajax prowadził 2:0 i wydawało się, że nikt i nic nie będzie w stanie odebrać mu awansu. Wtedy padła pierwsza bramka do "Kogutów", a do końca meczu Andre Onana jeszcze dwukrotnie musiał wyjmować piłkę z siatki.

 

Po ostatnim gwizdku na boisku zapanowała euforia. Piłkarze Tottenhamu skakali z radości i wymieniali przyjacielskie uściski. Łzy wzruszenia uronił trener Mauricio Pochettino. Był to jednak zaledwie przedsmak świętowania.

 

Prawdziwe szaleństwo wybuchło w szatni Tottenhamu. Cała drużyna zjednoczyła się, skakała i głośno śpiewała, a te piękne sceny swoim telefonem zarejestrował Erik Lamela. Wideo ukazało się na oficjalnym koncie Tottenhamu na Twitterze.

 

 

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.