Tadić: Po czymś takim ciężko powiedzieć mi choćby słowo. Powinniśmy być w finale

Piłka nożna

- Po czymś takim ciężko powiedzieć mi choćby słowo. Powinniśmy być w finale. Nie zasłużyliśmy na porażkę i powinniśmy zagrać w finale, ale futbol jest czasami taki, że nawet jeśli zasługujesz na coś, to nie zawsze to dostajesz. W pierwszej połowie zdominowaliśmy mecz, a w drugiej Tottenham zaczął grać dokładniej i mieliśmy z tym problem - powiedział zawodnik Ajaksu Amsterdam Dusan Tadić po porażce 2:3 z Tottenhamem Hotspur w półfinale Ligi Mistrzów.

Bożydar Iwanow: Po pierwsze chciałbym pogratulować ci całego sezonu, choć wiem, że nie możesz być szczęśliwy po takim meczu...

 

Dusan Tadić: W tej chwili ciężko powiedzieć mi choćby słowo. Nie zasłużyliśmy na porażkę i powinniśmy zagrać w finale, ale futbol jest czasami taki, że nawet jeśli zasługujesz na coś, to nie zawsze to dostajesz. W pierwszej połowie zdominowaliśmy mecz, a w drugiej Tottenham zaczął grać dokładniej i mieliśmy z tym problem.

 

W pierwszej połowie mieliście wszystko pod kontrolą. Co zmieniło się po przerwie?

 

Rywale zaczęli grać lepiej i nie potrafiliśmy sobie z tym poradzić. Strzelili gola kontaktowego, później zdobyli bramkę na 2:2, a w nasze poczynania wkradła się panika.

 

Czy te problemy wynikały z braku sił?

 

Nie. Byliśmy bardzo dobrze przygotowani pod względem fizycznym. Jesteśmy bardzo smutni.

 

Co się stało z Davidem Neresem? Kiedy dowiedzieliście się, że nie zagra?

 

W trakcie przedmeczowej rozgrzewki okazało się, że ma problem z udem i nie będzie w stanie nam pomóc.

 

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.

Bożydar Iwanow, AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze