Da Costa: Przegraliśmy, ale nie mamy powodów do załamania

Piłka nożna

Eintracht Frankfurt dopiero po rzutach karnych przegrał z Chelsea w półfinale Ligi Europy. - Jestem bardzo dumny. To był dobry mecz w naszym wykonaniu - powiedział Danny da Costa, obrońca zespołu z Niemiec.

Artur Wichniarek: Czy mimo porażki jesteś dumny z tego osiągnięcia?

 

Danny da Costa: Jestem bardzo dumny. Szczególnie w drugiej połowie zagraliśmy dobrze. Nie mamy powodów do załamania, zabrakło nam szczęścia. To był dobry mecz w naszym wykonaniu.

 

Mimo tej nieszczęśliwej porażki nie możecie się załamywać, bo zostało wam kilka meczów do rozegrania...

 

Damy z siebie wszystko w ostatnich meczach. Nie możemy myśleć tylko o spotkaniu z Chelsea. Rzuty karne to jednak jest loteria. Mam nadzieję, że dwa ostatnie starcia w Bundeslidze pójdą po naszej myśli i będziemy się jeszcze cieszyć w końcówce tego sezonu.

 

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.

WYNIKI I TERMINARZ LIGI EUROPY

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.

 

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie