Kontrakt Antigi z ONICO wygaśnie z końcem maja i od kilku miesięcy wiadomo już, że klub ze stolicy nie przedłuży umowy z francuskim szkoleniowcem. 
 
Prowadzona przez niego drużyna osiągnęła najlepszy wynik w swej historii – srebrny medal mistrzostw Polski. W wielkim finale siatkarze ONICO przegrali z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Jak się okazuje, Antiga mógłby w przyszłym sezonie zostać trenerem mistrzów Polski, w miejsce Andrei Gardiniego.
 
– Antiga do ZAKSY? Też padają takie informacje. Między innymi dlatego, że na dniach mają zostać podjęte decyzje w Kędzierzynie-Koźlu. Na trenerze Gardinim ma  zostać zbudowany projekt beniaminka Serie A1 z Piacenzy. Nic nie zostało podpisane, ale mówi się w tej chwili, że jest to najpoważniejszy kandydat, nie tyle do pozycji trenera, co w ogóle do osoby, która będzie ogarniać cały projekt – stwierdził Marcin Lepa. 
 
Inną opcją dla byłego selekcjonera reprezentacji Polski jest jeden z klubów włoskiej Serie A1.
 
– Andrea Giani odchodzi z Power Volley Milano do Modeny, w związku z tym zwalnia się miejsce w Mediolanie. Z moich informacji wynika, że trener Antiga bardzo by chciał tam wskoczyć. Pytanie, czy Mediolan jest nim zainteresowany? ZAKSA jest też opcją i wiem, że takie kontakty były. Nie wiem, na ile były to kontakty menedżera, a na ile realne rozmowy transferowe – dodał dziennikarz Polsatu Sport.  
 
Antiga zaprzeczył natomiast, że w najbliższym czasie mógłby objąć posadę trenera Paris Volley – klubu, którego jest inwestorem. Odniósł się do spekulacji w tej sprawie w mediach społecznościowych:
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

W związku z plotkami jakie pojawiają się w mediach, o moim zamiarze zostania teraz trenerem Paris Volley, chciałbym poinformować, że jestem jedynie inwestorem klubu i nie będę ich trenerem. Ale nie martwcie się, będę Was informował o moich dalszych planach sportowych 😀. Bardzo się cieszę, że Paris Volley został mistrzem ProB (2. liga) i zagra w przyszłym roku w ProA (1. liga). Jestem dumny z mojego klubu! 👍 In connection with the last rumors that I become a Paris Volley coach, I would like to inform that I’m only an investor and I will not be their trainer. But don’t worry, I will inform You about my further sports plans 😀. And I’m very happy that Paris Volley is champion of ProB (2nd league)! So Paris will play next year in ProA (1st league). I’m proud of my club! 👍

Post udostępniony przez Stephane Antiga (@stephane_antiga) Maj 9, 2019 o 2:03 PDT

 
Dyskusja w załączonym materiale wideo. Cały odcinek na kanale "Prawda Siatki".