Serie A1: Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia. Transmisja w Polsacie Sport News

Po trzecim spotkaniu finałowym Serie A1 na prowadzenie 2:1 w całej serii wyszła Perugia i jest o krok od zakończenia sezonu mistrzostwem. W sobotę rywalizacja może się zakończyć, by tak się stało drużyna Wilfredo Leona musi pokonać Lube. Transmisja meczu Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia w Polsacie Sport News.

Rywalizacja między włoskimi drużynami przebiega bardzo szablonowo. Perugia we własnej hali nie pozwoliła graczom Lube na zdobycie choćby seta, pewnie wygrywając wszystkie sześć partii. Najwyżej wygrała w pierwszym secie inauguracyjnego spotkania, bo aż do 13. Z kolei w trzecim spotkaniu, tylko drugi set mógł mieć znamiona wyrównanego, jednak Leon i spółka ostatecznie wygrali go do 20.

Drugi mecz, który odbył się w Civitanovie Marche był o wiele bardziej wyrównany. Gospodarze wygrali go 3:1, a kluczowym był trzeci set, w którym do końca drużyny walczyło o przechylenie szali na swoją korzyść.

Czwarte starcie, w którym gospodarzem także będzie Cucine Lube może zakończyć serię finałową, by tak się stało goście muszą przełamać atut hali i wygrać na wyjeździe. Czy podopieczni Lorenzo Bernardiego będą wstanie tego dokonać, czy jednak do rozstrzygnięcia rywalizacji potrzebna będzie piąta partia?

Transmisja meczu Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia od godziny 18:00 w Polsacie Sport News.