Dramat podczas meczu w Brazylii. Sędzia dostał ataku serca i zmarł

Piłka nożna
Dramat podczas meczu w Brazylii. Sędzia dostał ataku serca i zmarł
fot. Liga Paulista de Futsal/Facebook

Do ogromnej tragedii doszło podczas meczu futsalowego w Brazylii. Czterdziestoczteroletni sędzia Isildo Fabiano Bianchi da Silva doznał ataku serca i mimo błyskawicznie podjętej reanimacji zmarł.

W trakcie spotkania dwóch drużyn z Sao Paulo sędzia upadł przy linii bocznej. Od razu podbiegli do niego zawodnicy i udzielili mu pierwszej pomocy. Na miejscu pojawił się również zespół medyczny, który podjął resuscytację krążeniowo-oddechową. Mężczyzna został przeniesiony na noszach do karetki, gdzie miał na chwilę odzyskać przytomność. Ostatecznie jednak nie udało się go uratować.

 

 

"Osoby skupione wokół Futsalowej Ligi Paulista pragną wyrazić najgłębszy smutek z powodu śmierci czterdziestoczteroletniego Isildo Fabiano Bianchi da Silvy, który zmarł w piątek 10 maja podczas meczu pomiędzy Intelli a Taubate w Sao Paulo. Zespołowi medycznemu udało się przywrócić na moment prawidłową pracę serca, jednak sędzia nie przeżył ataku. Rodzinie i przyjaciołom sędziego składamy najszczersze kondolencje i równocześnie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji ratunkowej" - napisano w oficjalnym oświadczeniu.

 

 

Po tragicznym wydarzeniu mecz pierwszej rundy Pucharu Paulista został przerwany i nie został dokończony.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie