Fani Jurajskich Rycerzy na sto procent! Niesamowita frekwencja w Zawierciu

Siatkówka

Fanów Aluronu Virtu Warty Zawiercie zna już cała Polska. Kibice, którzy nie tylko wiernie wspierali swój zespół, ale kilkukrotnie zaskakiwali niespotykanymi wcześniej akcjami, na trybunach osiągnęli niesamowity wynik. Frekwencja na meczach domowych w Zawierciu wyniosła sto procent!

Takim wynikiem nie może pochwalić się żaden z pozostałych klubów PlusLigi. Kibice Jurajskich Rycerzy spisali się na medal w każdym meczu rozgrywek wypełniając halę w Zawierciu do ostatniego miejsca. Co prawda obiekt nie jest zbyt duży, bo mieści 1500 osób, ale sam fakt budzi respekt.

 

Dla porównania drugi w zestawieniu klub z Radomia może pochwalić się frekwencją 93,3 procent we własnej hali. Kibice dopisywali także w Jastrzębiu-Zdroju (85,6 procent), Olsztynie (85 procent) i Rzeszowie (80 procent).

 

 

Zawiercianie wspierali swoich siatkarzy nie tylko we własnej hali. Jeździli za drużyną po całej Polsce niejednokrotnie zaskakując kibiców i zawodników. Najgłośniejszym echem odbiła się akcja "Zawierciański koń trojański". (ZOBACZ TUTAJ)

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze