Montreux Volley Masters: Polska – Japonia. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Polskie siatkarki spotkaniem z reprezentacją Japonii rozpoczną sezon reprezentacyjny 2019. Zostanie ono rozegrane w ramach towarzyskiego turnieju Montreux Volley Masters. Relacja na żywo z meczu Polska – Japonia na Polsatsport.pl od godziny 21.15.

Japonki mają już za sobą pierwsze spotkanie turnieju w Montreux. W derbach Azji uporały się z Chinkami, wygrywając 3:1 (25:20, 17:25, 27:25, 25:21). Warto jednak przypomnieć, że Chinki przyjechały do Szwajcarii w odmłodzonym składzie, opartym w dużej mierze na zawodniczkach reprezentacji U–23.
 
Start w Montreux Volley Masters jest dla podopiecznych selekcjonera Jacka Nawrockiego najważniejszym punktem przygotowań do występu w Lidze Narodów. Polki rozpoczną zmagania w tegorocznej edycji już 21 maja. Na turnieju w Opolu zmierzą się z reprezentacjami Włoch, Niemiec oraz Tajlandii. 
 
– Wybraliśmy przygotowanie poprzez grę. Chcemy, by kilka zawodniczek mogło ze sobą wspólnie wystąpić na parkiecie. Ten skład z Montreux nie musi być jednak taki, jaki zobaczymy na turnieju w Opolu – przyznał trener Polek w rozmowie z Polsatem Sport. 
 
Obok spotkania z Japonią, w fazie grupowej biało-czerwone zagrają z Chinkami (środa 15 maja, godzina 16.30; transmisja – Polsat Sport) oraz Niemkami (czwartek 16 maja, godzina 18.45; transmisja – Polsat Sport). W piątek zostaną rozegrane półfinały, a w sobotę mecze o miejsca i finał.
 
Relacja na żywo z meczu Polska – Japonia na Polsatsport.pl we wtorek 14 maja od godziny 21.15.
RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze