Uraz Nowickiej! Nawrocki nie ma zmienniczki na rozegraniu

Siatkówka
Uraz Nowickiej! Nawrocki nie ma zmienniczki na rozegraniu
fot. Cyfrasport

Cztery siatkarki BKS Profi Credit Bielsko-Biała zostały powołane na turniej towarzyski Montreux Volley Masters. Trzy z nich: Paulina Maj-Erwardt, Olivia Różański i Emilia Mucha mają już za sobą występ w zawodach. Na grę w reprezentacji Polski Julii Nowickiej w tym sezonie będziemy musieli jednak trochę poczekać. Wszystko z powodu urazu, którego rozgrywająca nabawiła się podczas jednego z treningów.

– Szłam po prostu do asekuracji i zrobiłam gwałtowny ruch w drugą stronę. Ten nagły zwrot spowodował, że podwinęła mi się noga i skręciłam kostkę. Nie wiem ile będę musiała pauzować. Staram się robić w miarę wszystko, ale wiadomo że nie skaczę na maksa, nie mogę się na maksa poruszać, nie robię jakichś zrywów. Z dnia na dzień jest jednak coraz lepiej, ale jeszcze trochę czasu ta kostka potrzebuje – powiedziała Nowicka.
 
W tej sytuacji selekcjoner reprezentacji Polski Jacek Nawrocki nie ma na turnieju w Montreux zmienniczki dla Marleny Pleśnierowicz. Poli w czwartek powalczą w meczu z Niemkami o awans do półfinałów (godzina 18.45; transmisja – Polsat Sport). 
RM, siatkowka.bks.bielsko.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie