Hit transferowy w LSK! Wielokrotna reprezentantka Polski zagra w DPD Legionovii

Siatkówka
Hit transferowy w LSK! Wielokrotna reprezentantka Polski zagra w DPD Legionovii
fot. Cyfrasport

DPD Legionovia nie pozwala o sobie zapomnieć podczas trwającego okna transferowego! Klub zakontraktował właśnie brązową medalistkę LSK, 57-krotną reprezentantkę Polski Maję Tokarską!

- Zdecydowałam się na Legionowo, ponieważ wiele rzeczy przemawiało za tym, aby spróbować podjąć się tego wyzwania - powiedziała Tokarska.

 

- Uważam, że powstaje tutaj ciekawy projekt z bardzo dobrym trenerem, a zespół, który jest budowany na kolejny sezon, ma potencjał do tego, aby sprawić jakąś małą niespodziankę - dodała.

 

Nowa środkowa bloku DPD Legionovii mierzy 193 cm wzrostu. W swoim siatkarskim dorobku 28-latka może pochwalić się mistrzostwem Polski 2012, wicemistrzostwem w latach 2013, 2015 i 2016 i tegorocznym brązem w barwach Developresu SkyRes Rzeszów. Nie można przemilczeć również srebra w Pucharze CEV z 2015 roku. Wychowanka Gedanii Gdańsk w swojej karierze występowała również m.in. w Atomie Treflu Sopot, MKS Dąbrowa Górnicza i europejskich gigantach Igorze Gorgonzola Novara i Besiktasie Stambuł. W roku 2017 wraz z ekipą Hisamitsu Springs sięgnęła po wicemistrzostwo Japonii.

CM, legionovia.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze