Mazur zwyciężczynią "Tańca z Gwiazdami"!

Inne
Mazur zwyciężczynią "Tańca z Gwiazdami"!
fot. Polsat

Po jedenastu odcinkach pełnych emocji poznaliśmy zwycięzców dziewiątej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". To niewidoma mistrzyni świata w biegu na 1500 m Joanna Mazur ze swoim partnerem Janem Klimentem.

Kilka tygodni temu do walki o Kryształową Kulę ruszyło dwanaście par. Wśród nich była skromna i niezwykle utalentowana Mazur. W finale sportsmenka rywalizowała z twórcą internetowym Tomaszem "Gimperem" Działowym i Natalią Głębocką.

 

Odcinek finałowy był pełen niesamowitych pokazów tanecznych. Każda z par finałowych musiała zaprezentować aż trzy spektakle. W pierwszej rundzie oba duety tańczyły to, co wybrali im przeciwnicy. W drugiej pomagały im śpiewające gwiazdy. Trzecia runda obejmowała popisy w stylu showdance.

 

Do grona jurorów wrócił nieobecny z powodów zdrowotnych Michał Malitowski. U jego boku zasiadło standardowe trio, czyli Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Ola Jordan.

 

Wielki finał otworzyli Mazur i Kliment, którzy zatańczyli foxtrota do wielkiego utworu Franka Sinatry „Strangers in the Night”.

 

 

W drugiej rundzie para ta zatańczyła sambę przy wsparciu wokalu Margaret. - Bardzo kibicuję tej parze. Jestem pod wrażeniem - skomentowała artystka.

 

 

Trzecia, najbardziej efektowna część w wykonaniu Mazur i Klimenta była piękna i wzruszająca. Tańczącej parze towarzyszył przebój "Napraw".

 

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze