Kot stanął na ślubnym kobiercu (ZDJĘCIA)

Zimowe
Maciej Kot na ślubnym kobiercu
Galeria zdjęć (11)

Reprezentant Polski w skokach narciarskich Maciej Kot w minioną sobotę 18 maja poślubił Agnieszkę Lewkowicz. Ślub młodej pary odbył się w kościele na Skałce w Krakowie. Na uroczystości ślubnej pojawił się między innymi trener polskich skoczków Michal Doleżal oraz Stefan Hula, Jakub Wolny i Kamil Stoch.

Letni okres to znakomity moment dla polskich skoczków, aby móc odpocząć, wyjechać na wakacje, zapomnieć o zimowym reżimie treningowym i na przykład... wziąć ślub. Na taki krok zdecydował się Maciej Kot, który 18 maja stanął na ślubnym kobiercu z Agnieszką Lewkowicz.

 

Wśród zgromadzonych gości nie brakowało kolegów z reprezentacji oraz nowego selekcjonera naszej kadry Michala Doleżala.

 

28-letni Kot to członek kadry narodowej, drużynowy brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich z 2018 roku, a także drużynowy złoty i brązowy medalista mistrzostw świata. Na swoim koncie posiada również dwa złote medale w indywidualnych mistrzostwach Polski w 2013 or 2016 roku. Trzykrotnie stawał na podium Pucharu Świata w zawodach indywidualnych, wygrywając w 2017 roku w Sapporo oraz Pjongczangu, a także będąc trzecim w Lillehammer pod koniec 2016 roku. Sezon 2016/2017 był zresztą jego najlepszym w karierze, w którym uplasował się na piątym miejscu w klasyfikacji generalnej PŚ. O wiele gorzej poszło mu w minionym sezonie 2018/2019, w którym zajął odlegle 47. miejsce, punktując zaledwie w sześciu turniejach. Miejmy nadzieję, że nowy rozdział w życiu prywatnym przełoży się także na lepsze wyniki w najbliższych zmaganiach.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii z uroczystości ślubnej Kota.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze