Szczęsny zdziwiony odejściem trenera. "Płakał, był bardzo przejęty"

Piłka nożna
Szczęsny zdziwiony odejściem trenera. "Płakał, był bardzo przejęty"
fot. PAP

Przed Massimiliano Allegrim jeszcze tylko jedno spotkanie w barwach Juventusu. Po meczu z Sampdorią Włoch przestanie być szkoleniowcem "Starej Damy". Dla niektórych piłkarzy decyzja o odejściu Włocha to spore zaskoczenie.

Allegri trafił do Turynu w 2014 roku, zastępując Antonio Conte. W trakcie pięcioletniej przygody wywalczył pięć mistrzostw Włoch, cztery Puchary Włoch oraz dwa Superpucharu Włoch. Dwukrotnie był też w finale Ligi Mistrzów, ale nie udawało mu się sięgnąć po upragnione trofeum.

 

Po tym sezonie 51-latek zakończy swoją pracę w Juventusie. Dla Wojciecha Szczęsnego było to zaskakująca informacja. Dodatkowo Polak zdradził kilka informacji o zachowaniu szkoleniowca po niedzielnym spotkaniu z Atalantą. Allegri po raz ostatni poprowadził "Starą Damę" przed własną publicznością. Mecz zakończył się remisem 1:1.

 

- Allegri płakał, był bardzo przejęty. To jest normalne. Ostatnie trzy dni były świetne, choć dziwne. To będzie dziwne uczucie, patrzeć, jak on odchodzi. Życzymy mu powodzenia - powiedział.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie