FFF: Ruszył proces akredytacyjny

Sporty walki
FFF: Ruszył proces akredytacyjny
fot. Materiały prasowe

Organizatorzy informują, że rozpoczął się proces akredytacyjny na pierwszą galę Free Fight Federation, która 8 czerwca odbędzie się w Zielonej Górze. Wnioski akredytacyjne należy wysyłać tylko na adres galafff@polsat.com.pl.

8 czerwca zobaczymy pierwszą galę FFF (Free Fight Federation), nowej organizacji na polskiej scenie mieszanych sztuk walki, w której słowem klucz jest „free”, czyli „wolność”. Wolność w walce dla wszystkich. Nieważne kim jesteś - kulturystą, tancerzem czy strażakiem. Każdy ma prawo wejść do klatki i sprawdzić się w najtwardszej formule walki.

 

W walkach wieczoru pierwszej gali FFF, gwiazdor Disco Polo i młodszy brat najsilniejszego człowieka na świecie, Krystian Pudzianowski skrzyżuje rękawice z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich kulturystów, medalistą mistrzostwa świata Radkiem Słodkiewiczem.

 

Swój wieloletni konflikt w sportowej walce wreszcie zakończą znani z wielu aren MMA i programów telewizyjnych Paweł „Trybson” Trybała i Marcin Najman. Kontrowersyjny pięściarz zapowiada, że będzie to jego ostatnia walka w życiu, a jego rywal zamierza zgotować mu „odpowiednie” pożegnanie.

 

W trzeciej z głównych walk Greg Collins z Odjazdowych Bryk Braci Collins spotka się w klatce z zawodowym tancerzem i uczestnikiem pierwszej edycji programu „You Can Dance” Rafałem „Tito” Krylą.

 

W przesłanej wiadomości e-mail prosimy wszystkich dziennikarzy o zawarcie następujących informacji:

 

- Imię

- Nazwisko

- Numer dokumentu tożsamości

- Nazwa redakcji

- Numer telefonu

 

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie hasła: "FFF - wniosek akredytacyjny".

 

Przypominamy, wnioski należy wysłać na adres: galafff@polsat.com.pl.

 

Bilety na FFF dostępne na ebilet.pl.

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie