Kolejny dramat w rodzinie Casillasa. Jego małżonka walczy z rakiem

Piłka nożna
Kolejny dramat w rodzinie Casillasa. Jego małżonka walczy z rakiem
fot. PAP

Jeszcze niedawno cały sportowy świat wstrzymał oddech po doniesieniach o poważnych kłopotach zdrowotnych Ikera Casillasa, który doznał ataku serca na jednym z treningów. Bramkarz FC Porto szybko został przetransportowany do szpitala i obecnie wraca do zdrowia. Niestety, pech nie opuszcza jego oraz jego rodziny.

Światowe media podają informację o tym, że jego małżonka - znana hiszpańska dziennikarka, Sara Carbonero walczy z rakiem jajnika. Sama oświadczyła o tym w mediach społecznościowych.

 

- Kiedy jeszcze nie wyleczyliśmy się z jednego szoku, życie znowu nas zaskoczyło. Tym razem chodzi o mnie. Kilka dni temu podczas kontroli u lekarza, zdiagnozowano u mnie złośliwy guz jajnika. Mam już za sobą operację, która skończyła się pomyślnie. Przede mną jednak kilka miesięcy dalszej walki o powrót do zdrowia. Jestem spokojna i pewna, że wszystko będzie w porządku. Wiem, że droga będzie ciężka, ale z happy endem. Czuję wsparcie mojej rodziny, bliskich oraz świetnego zespołu medycznego - napisała.

 

Casillas, mimo problemów zdrowotnych, nie zakończył jeszcze oficjalnie swojej kariery. - Przyjdzie taki dzień, kiedy będę do tego zmuszony. Pozwólcie, że sam o tym powiem, kiedy nadejdzie na to odpowiedni czas. Na ten moment proszę o spokój - zaapelował.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie