Trener GKS Bełchatów: Zrobiliśmy takie małe mistrzostwo świata

Piłka nożna

- Zrobiliśmy w Bełchatowie takie małe mistrzostwo świata - powiedział trener GKS Bełchatów Artur Derbin w Magazynie Fortuna 1 Ligi. W ostatni weekend jego drużyna wywalczyła awans, zajmując trzecie miejsce w drugiej lidze.

- Zrobiliśmy w Bełchatowie takie małe mistrzostwo świata. Rozbiliśmy bank. Zdobyliśmy największą liczbę punktów młodym zespołem, wychowankami, tracimy najmniej bramek... To niesamowity sukces tych młodych chłopaków, z których jestem niesamowicie dumny - stwierdził Derbin.

 

O wszystkim przesądziła ostatnia seria spotkań, w której GKS Bełchatów zremisował na wyjeździe z Błękitnymi Stargard 0:0, natomiast Elana Toruń niespodziewanie przegrała u siebie z Olimpią Elbląg 1:2. Derbin był tak szczęśliwy, że zaśpiewał na konferencji prasowej "To nie do wiary, że się ziścił taki piękny plan" z piosenki Lady Pank "Siódme niebo nienawiści".

 

- Mam nadzieję, że nikt się na mnie nie obrazi, bo pewnie zepsułem piosenkę najbardziej, jak potrafiłem. Emocje do tej pory są we mnie - tłumaczył.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze