Trzy dni po spotkaniu z Kolumbią Polacy zmierzą się z Tahiti, a 29 maja zagrają z Senegalem. Do 1/8 finału awansują po dwa czołowe zespoły z sześciu grup i cztery z najlepszym bilansem z trzecich miejsc.

 

Terminarz piłkarskich mistrzostw świata do lat 20:

 

Grupa A

 

czwartek, 23 maja


Tahiti - Senegal (Lublin, godz. 18.00)
Polska - Kolumbia (Łódź, 20.30)

 

niedziela, 26 maja


Senegal - Kolumbia (Lublin, 18.00)
Polska - Tahiti (Łódź, 20.30)

 

środa, 29 maja


Kolumbia - Tahiti (Lublin, 20.30)
Senegal - Polska (Łódź, 20.30)

 

Grupa B

 

czwartek, 23 maja


Meksyk - Włochy (Gdynia, 18.00)
Japonia - Ekwador (Bydgoszcz, 20.30)

 

niedziela, 26 maja


Meksyk - Japonia (Gdynia, 15.30)
Ekwador - Włochy (Bydgoszcz, 18.00)

 

środa, 29 maja


Ekwador - Meksyk (Gdynia, 18.00)
Włochy - Japonia (Bydgoszcz, 18.00)

 

Grupa C

 

piątek, 24 maja


Honduras - Nowa Zelandia (Lublin, 18.00)
Urugwaj - Norwegia (Łódź, 20.30)

 

poniedziałek, 27 maja


Honduras - Urugwaj (Lublin, 18.00)
Norwegia - Nowa Zelandia (Łódź, 20.30)

 

czwartek, 30 maja


Nowa Zelandia - Urugwaj (Łódź, 18.00)
Norwegia - Honduras (Lublin, 18.00)

 

Grupa D

 

piątek, 24 maja


Katar - Nigeria (Tychy, 18.00)
Ukraina - USA (Bielsko-Biała, 20.30)

 

poniedziałek, 27 maja


Katar - Ukraina (Tychy, 18.00)
USA - Nigeria (Bielsko-Biała, 20.30)

 

czwartek, 30 maja


Nigeria - Ukraina (Bielsko-Biała, 20.30)
USA - Katar (Tychy, 20.30)

 

Grupa E

 

sobota, 25 maja


Francja - Arabia Saudyjska (Gdynia, 18.00)
Panama - Mali (Bydgoszcz, 18.00)

 

wtorek, 28 maja


Panama - Francja (Bydgoszcz, 18.00)
Arabia Saudyjska - Mali (Gdynia, 20.30)

 

piątek, 31 maja


Mali - Francja (Gdynia, 18.00)
Arabia Saudyjska - Panama (Bydgoszcz, 18.00)

 

Grupa F

 

sobota, 25 maja


Portugalia - Korea Płd. (Bielsko-Biała, 15.30)
Argentyna - RPA (Tychy, 20.30)

 

wtorek, 28 maja


Portugalia - Argentyna (Bielsko-Biała, 18.00)
RPA - Korea Płd. (Tychy, 20.30)

 

piątek, 31 maja


Korea Płd. - Argentyna (Tychy, 20.30)

RPA - Portugalia (Bielsko-Biała, 20.30)

 

1/8 finału

 

niedziela, 2 czerwca


mecz nr 37: 1B - 3A/3C/3D (Gdynia, 17.30)
mecz nr 38: 2A - 2C (Łódź, 20.30)

 

poniedziałek, 3 czerwca


mecz nr 40: 1C - 3A/3B/3F (Lublin, 17.30)
mecz nr 41: 1D - 3B/3E/3F (Tychy, 17.30)
mecz nr 39: 1A - 3C/3D/3E (Łódź, 20.30)

 

wtorek, 4 czerwca


mecz nr 42: 2B - 2F (Lublin, 17.30)
mecz nr 43: 1E - 2D (Bydgoszcz, 17.30)
mecz nr 44: 1F - 2E (Bielsko-Biała, 20.30)

 

ćwierćfinały

 

piątek, 7 czerwca


I. zwycięzcy 38 i 41 (Łódź, 15.30)
II. zwycięzcy 37 i 44 (Tychy, 18.30)

 

sobota, 8 czerwca


III. zwycięzcy 43 i 40 (Gdynia, 17.30)
IV. zwycięzcy 42 i 39 (Bielsko-Biała, 20.30)

 

półfinały

 

wtorek, 11 czerwca


zwycięzcy I i II (Gdynia, 17.30)
zwycięzcy III i IV (Lublin, 20.30)

 

mecz o 3. miejsce


piątek, 14 czerwca (Gdynia, 20.30)

 

finał


sobota, 15 czerwca (Łódź, 18.00)

 

WYNIKI I TABELE MŚ U-20