FFF: Na jakich zasadach odbędą się walki?

Sporty walki

Pierwsza gala FFF (Free Fight Federation) odbędzie się już 8 czerwca w Zielonej Górze. Podczas wydarzenia dojdzie do konfrontacji przedstawicieli różnych światów - zawodników, ludzi znanych z pierwszych stron gazet, portali internetowych czy mediów społecznościowych, rozpoznawalnych medialnie, z ciekawą historią życia. Pierwsze kroki w nowej dziedzinie wymagają wyjątkowych okoliczności. Na jakich zasadach odbędą się walki podczas FFF w Zielonej Górze?

Dla wielu bohaterów gali FFF będą to pierwsze, poważne występy w sportach walki. Zawodnicy rywalizować będą na zasadach znanych z największych organizacji MMA na świecie, ale troszkę zmodyfikowanych.

 

Bohaterowie premierowego wydarzenia mogą korzystać z technik zaczerpniętych z różnych dyscyplin sztuk walki takich jak m.in. grappling, poddania, kopnięcia i uderzenia (także kolana i łokcie), a dokładne ograniczenia zapisane są w przepisach "Unified Rules".

 

Pojedynki zaplanowane są na trzy rundy, a każda z nich na trzy minuty walki. Pomiędzy rundami obowiązywać będą wydłużone przerwy trwające 100 sekund. Walki odbędą się w arenie walki specjalnie przygotowanej na galę FFF.

 

Czas trwania walki: 3 rundy (po 3 minuty z przerwami 100-sekundowymi)

 

Zasady walki: znane z gal MMA (zapisane w przepisach "Unified Rules")

 

O pierwszej gali FFF

 

W walkach wieczoru pierwszej gali FFF, gwiazdor Disco Polo i młodszy brat najsilniejszego człowieka na świecie, Krystian Pudzianowski skrzyżuje rękawice z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich kulturystów, medalistą mistrzostwa świata Radosławem Słodkiewiczem.

Swój wieloletni konflikt w sportowej walce wreszcie zakończą znani z wielu aren MMA i programów telewizyjnych Paweł „Trybson” Trybała i Marcin Najman. Kontrowersyjny pięściarz zapowiada, że będzie to jego ostatnia walka w życiu, a jego rywal zamierza zgotować mu „odpowiednie” pożegnanie.

W trzeciej z głównych walk Greg Collins z Odjazdowych Bryk Braci Collins spotka się w klatce z zawodowym tancerzem i uczestnikiem pierwszej edycji programu „You Can Dance” Rafałem „Tito” Krylą.

Bilety na galę FFF są już dostępne na eBilet.pl.

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie