Siatkówka

"Prawda Siatki": Bednorz zdradził kulisy...

W poprzednim Bednorz i Heynen nie nadawali na tych samych falach. W efekcie siatkarza zabrakło w kadrze na mistrzostwa świata 2018. To już jednak przeszłość... Bednorz znów jest w kadrze i liczy, że wywalczy sobie w niej pewne miejsce.

 

- Jak każdy z zawodników mam swoje marzenia. Moim marzeniem jest sukces z reprezentacją. To jest cel na ten sezon. Na tym się skupiam - powiedział po meczu z Niemcami.

 

Bednorz będzie musiał dać z siebie wszystko, ponieważ rywalizacja wśród przyjmujących zapowiada się na bardzo zaciętą. Michał Kubiak, Aleksander Śliwka, Artur Szalpuk, Wilfredo Leon... Selekcjoner będzie miał ból głowy, na kogo postawić.

 

- Dla nas rywalizacja jest motorem napędowym. Ja się ogromnie z tego powodu cieszę. Myślę, że wszyscy powinniśmy się cieszyć, że mamy taki potencjał. Na mojej pozycji jest wielu utalentowanych zawodników. Każdy prezentuje wysoki poziom. To zaszczyt, że mogę się znaleźć w tym gronie. Rywalizacja może nas tylko motywować. Dla trenera to czysta przyjemność wybierać spośród tylu talentów - stwierdził Bednorz.