Felak zostaje w #VolleyWrocław

Siatkówka
Felak zostaje w #VolleyWrocław
fot. Cyfrasport

O tym, że młoda przyjmująca dostała propozycję przedłużenia kontraktu o kolejny sezon, było wiadomo od dawna. Klaudia Felak podpisała umowę z klubem i będzie reprezentować biało-zielone barwy również w sezonie 2019/20.

Większość czasu w swoim debiutanckim sezonie w Lidze Siatkówki Kobiet Klaudia Felak spędziła niestety poza boiskiem. Przyczyną była kontuzja, której nabawiła się już w szóstej kolejce rozgrywek. Dzięki profesjonalnej opiece medycznej i dobrej atmosferze w klubie, dwudziestolatka zdecydowała się spędzić we Wrocławiu kolejny sezon.
 
– Cieszę się, że zostałam obdarzona ogromnym zaufaniem ze strony całego sztabu i klubu. Nie spodziewałam się tego, w szczególności, ze to był mój debiut w LSK, w którym nie miałam okazji do końca rozwinąć skrzydeł. Jestem za to tym bardziej wdzięczna. Wiem, że we Wrocławiu mogę się wiele nauczyć, aby potem ze skutecznością przekładać to na siatkarskie parkiety. Nie mogę się doczekać kolejnego roku spędzonego we Wrocławiu – powiedziała Felak.
 
 
– Tuż po meczu, w którym Klaudia doznała kontuzji – przedstawiliśmy jej propozycję pozostania w naszej drużynie. Obiecaliśmy sobie, że po całym zamieszaniu związanym z zabiegiem, początkami rehabilitacji, usiądziemy i na spokojnie ustalimy warunki dalszej współpracy. Cieszę się, że Klaudia skorzystała z naszej propozycji i będzie kontynuować swoją karierę w naszym klubie – dodał prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A. Jacek Grabowski.
 
W tym momencie przyjmująca jest w trakcie rehabilitacji po kontuzji. Oprócz zajęć z rehabilitantem, pracuje nad siatkarskimi elementami wspólnie z Wojciechem Kurczyńskim, który objął stery we wrocławskiej drużynie. Trenerzy i siatkarka wykonują ogrom pracy, by była gotowa do pełnego trenowania już na początku przygotowań do nowego sezonu.
 
Obecnie drużyna #VolleyWrocław na sezon 2019/2020 liczy sześć siatkarek: przyjmujące – Natalia Murek, Roksana Wers, Klaudia Felak, środkowa – Magdalena Soter oraz rozgrywająca – Natalia Gajewska
RM, #VolleyWrocław
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie