Drugi gol Pazdana w Turcji

Michał Pazdan nigdy nie słynął ze skuteczności pod bramką rywala, ale po przejściu do MKE Ankaragücü SK znacznie poprawił swoje statystyki strzeleckie. W ostatnim meczu sezonu Göztepe SK Pazdan zdobył drugą bramkę w sezonie, która nie uchroniła jego ekipy od porażki 1:2.

W całej swojej przygodzie z Legią Warszawa Pazdan strzelił tylko jednego gola i to w końcówce swojej kariery w warszawskim klubie - w Pucharze Polski z Chojniczanką. 29 stycznia środkowy obrońca opuścił stolicę Polski na rzecz stolicy Turcji - Ankary. Do nowego klubu Polak wszedł "z buta", bo już na początku strzelił jednego gola.

Na drugą bramkę Pazdan czekał do ostatniej kolejki sezonu, kiedy jego MKE Ankaragücü SK grało z Göztepe SK. Drużyna polskiego piłkarza przegrywała od 14. minuty, ale na kwadrans przed końcem Pazdan wziął sprawy w swoje ręce. Doświadczony obrońca popisał się skutecznym strzałem głową w 74. minucie. Wówczas jego drużyna doprowadziła do remisu 1:1, ale dziesięć minut później straciła bramkę po rzucie karnym i ostatecznie przegrała 1:2.

W tureckiej ekstraklasie Ankaragucu z 40 punktami zajęło 13. miejsce. Tytuł wywalczył Galatasaray Stambuł.