Zaginiony bagaż i brak czasu na relaks. Polskie siatkarki dotarły do Apeldoorn

Siatkówka

Po dniu odpoczynku po turnieju w Opolu, siatkarki reprezentacji Polski ruszyły w podróż na kolejne zawody. Przez Warszawę i Amsterdam, dotarły do Apeldoorn, gdzie zagrają drugi w tym sezonie turniej w ramach Ligi Narodów. Podróż przebiegała spokojnie. Trochę nerwów dostarczył zaginiony bagaż Zuzanny Efimienko-Młotkowskiej, który jednak w końcu trafił do właścicielki.

Polki nie mają czasu na odpoczynek, bo już we wtorek o godzinie 16.30 rozpoczną rywalizację meczem z Bułgarią. W środę zagrają z Brazylią, a w czwartek zmierzą się z Holandią.

 

Mecze zostaną rozegrane w Omnisport Apeldoorn. To wielofunkcyjny kompleks widowiskowo-sportowy otwarty w 2008 roku. W jego skład wchodzą dwie hale, w których rozgrywane są m.in. spotkania siatkówki, piłki ręcznej, zawody lekkoatletyczne i tenisowe. W niedzielę biało-czerwone odbyły tam pierwszy trening.

Humory w drużynie dopisują, na co wpływ ma z pewnością udany występ na inaugurującym zmagania w Lidze Narodów turnieju w Opolu. Polki rozpoczęły tę imprezę od porażki 2:3 po zaciętym meczu z Włoszkami, ale w kolejnych spotkaniach wywalczyły sześć punktów, po zwycięstwach nad reprezentacjami Niemiec (3:1) i Tajlandii (3:0). Podopieczne Jacka Nawrockiego zajmują czwarte miejsce w tabeli Ligi Narodów. Czy zdołają utrzymać (a może poprawić) tę wysoką lokatę na turnieju w Holandii?


Jak przebiegła podróż i pierwsze chwile polskich siatkarek w Apeldoorn zobaczysz w załączonym materiale wideo.

Adrian Brzozowski z Apeldoorn, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie